قوانین و مقررات


این توافقنامه دربرگیرنده تمامی مقررات میان کاربران و برنا تحلیل می‌باشد. ثبت نام شما در سایت برنا تحلیل به منزله قبول این توافقنامه می‌باشد.

در صورت عدم رعایت یک یا چند بند از موارد، پست مرتبط حذف خواهد شد و اخطار مناسب ارسال می‌شود. در صورت تکرار، حساب برای مدت ۱ روز، ۱ هفته و یا برای همیشه مسدود می‌شود.

● برنا تحلیل کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html می‌باشد.

● نام و نام خانوادگی ثبت شده‌ هنگام ثبت‌نام، شناسه شما برای نمایش در پرتال است، لطفا با در نظر گرفتن این نکته موارد را کامل کرده و جهت جلوگیری از غیرفعال شدن شناسه کاربریتان از سمت مدیریت پرتال نام مناسبی انتخاب بفرمایید. نام انتخاب شده باید از کلمات متعارف و فاقد معانی زشت و به دور از عرف جامعه باشد.

● استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد مجاز نیست.

● امکان تغییر نام کاربری (نام کاربری استفاده شده در هنگام ورود) وجود ندارد.

● امکان ثبت نام با مشخصات یکسان فقط برای یکبار وجود دارد. در صورت غیرفعال شدن حساب به دلیل عدم رعایت قوانین سایت، امکان ثبت نام جدید با مشخصات قبلی وجود ندارد.( تنها در صورت حذف حساب کاربری توسط خود کاربر استفاده از شماره همراه و ایمیل قبلی امکان پذیر می شود)

● اطلاع‌رسانی‌های سایت از طریق شماره ثبت شده در پروفایل صورت می‌گیرد.

● تصویر پروفایل مناسب قوانین فرهنگی جامعه باشد، در غیر این صورت تصویر پروفایل شما حذف خواهد شد.

● استفاده از نام و عکس کاربران دیگر و همچنین اشخاص صاحب نام مجاز نیست.

● مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این پرتال به عهده وی می‌باشد. همه مطالب قابل جستجو و مشاهده توسط مرورگرها (مثل کروم، فایرفاکس و ...) است. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

● کاربر مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبوری است که به او اختصاص یافته است، و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند، بر عهده خواهد داشت.

● تمامی پست‌های کاربران به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و هیچگونه فیلترینگی بر روی پست‌ها انجام نمی‌شود، بنابراین از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آنها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت برنا تحلیل هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت. شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و برنا تحلیل جز با درخواست مقامات ذیصلاح، این اطلاعات را افشا نخواهد کرد.

● ایده‌ها و نظرات از ابتدای راه‌اندازی سایت ثبت و نگهداری می‌شوند و برنا تحلیل تمام تلاش خود را جهت حفظ حریم شخصی شما انجام خواهد داد.

● جهت حفظ حقوق مؤلفین در هنگام استفاده از منابع سایت‌ها یا سخن افراد دیگر حتماً منبع آن را ذکر نمایید، در غیر این صورت مسئولیت عدم رعایت حقوق مولفین و ناشرین به عهده منتشر کننده خبر خواهد بود. در صورت اعتراض مالک اثر، پست و یا فایل ارسالی حذف خواهد شد.

● همچنین برنا تحلیل مسئولیتی در قبال فایل های موجود در سایت و کتابخانه سایت به عهده نخواهد گرفت و در صورت اعتراض مالک اثر، مسئولیت انتشار محتوا به عهده فردی می‌باشد که این اثر را برای کتابخانه برنا تحلیل ارسال نموده است، همچنین در این صورت فایل و محتوای مورد نظر بلافاصله از کتابخانه برنا تحلیل حذف خواهد شد.

● ایده‌ها و پست‌ها با الفبای فارسی نگارش می‌شوند.

● استفاده نابجا از # و پست تکراری مجاز نمی‌باشد.

● ارسال تبلیغات در متن پست مجاز نمی‌باشد.

● ارسال لینک‌های کانال‌ تلگرامی، اینستاگرام، توئیتر و ... در متن پست مجاز نمی باشد.

● هرگونه پست حاوی توهین و ایجاد فضای تنش مجاز نمی‌باشد.

● پست و عکس نامربوط با موضوعیت سایت مجاز نمی‌باشد.

● ارسال پست‌های تکراری، بیش از حد منفی و یا مثبت بدون اطلاعات، حاوی تبلیغات و عکسهای غیر مرتبط در پیوست پست‌ها مجاز نمی باشد.

● هیچ فردی از جانب شبکه اجتماعی برنا تحلیل اقدام به ارسال پست، نظر و پیشنهادات خرید و فروش و ... نمی‌کند. تنها صفحه تایید شده توسط ما، صفحه برنا تحلیل است که تمامی اطلاع‌رسانی‌ها از طریق این صفحه برای کاربران انجام خواهد شد. تمامی پست‌های دیگر مربوط به کاربران ثبت نامی در این شبکه اجتماعی بوده و صرفاً نظر شخصی اعضا است که مورد تایید یا عدم تایید برنا تحلیل نیستند.

● در صورت دریافت نظرات منفی زیاد از سوی کاربران پیرامون یک کاربر، با ارسال اخطار به کاربر توسط پرتال، وی به مدتی مشخص از دسترسی به حساب خود محروم می‌شود و در صورت تکرار حساب کاربری فرد خاطی برای همیشه مسدود خواهد شد.

● هرگونه تلاش کاربران برای جهت دهی و یا جو سازی بر خلاف اصول است و با کاربران خاطی به شدت برخورد خواهد شد، لطفاً فقط نظرات و ایده‌های شخصی و یا از منابع معتبر در سایت درج گردد.

● حذف پست کاربرها به جز در موارد ذکر شده بالا، حتی بنابر تقاضای خود کاربر از سمت برنا تحلیل، امکانپذیر نمی‌باشد. همچنین در صورت غیرفعال کردن کاربر بنا بر تقاضای خود شخص نیز، پست‌ها حذف نخواهند شد.

● برنا تحلیل حق حذف پست‌ها را برای خود محفوظ می‌دارد اما در صورت تقاضای خود کاربر نیز ملزوم به حذف نیست.

● نوشته کاربران توسط مدیران سایت خوانده شده و تنها در صورت وجود مواردی شامل افترا، توهین، خارج از بحث‌های بازار سرمایه و خلاف موازین فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، همچنین موارد ذکر شده در بالا خود را مجاز و نه ملزم به حذف و یا ویرایش پست‌ها میدانیم . 

● کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به برنا تحلیل، متعلق به شركت تحلیل گران بازار سرمایه برنا و انحصاری است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان‌های صفحه، گرافیک سایت، لوگو، اسکریپت ها و .. و هر گونه سوء استفاده از عنوان سایت، محتوا و ... بدون رضایت شركت تحلیل گران بازار سرمایه برنا غیر قانونی است .‎

>>سلب مسئولیت<<

● فعالان بازارسرمایه با علم به اینکه دراین بازارهیچ چیزی قطعیت ندارد واتفاقات سیاسی و اقتصادی درآن بسیار تاثیرگذاراست و همه چیزبراساس پیش بینی ها انجام می شود معاملات خود را انجام داده، بنابراین برنا تحلیل صرفاً پیشنهادات خود را ارائه می کند و مسولیتی در برابر خرید و فروش کاربران و سود و زیان های احتمالی ندارد.

● برنا تحلیل هیچگونه مسولیتی در قبال موارد مندرج درسایت ندارد و تمامی پست های سایت نظرات شخصی تیم برنا تحلیل است. 

● برنا تحلیل هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اعداد، ارقام، قیمت‌ها و نمودارهای سایت به عهده نخواهد گرفت. برای اطلاع دقیق از قیمت ها به سایت‌های مرجع مانند tsetmc.com ،codal.ir و ... مراجعه نمایید.

● تحلیل‌ها، نمودارها و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آنها بوده و برنا تحلیل مسئولیتی در صحت و سقم آنها ندارد.

● برنا تحلیل هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل به موقع اس ام اس و ایمیل‌های سیستم ندارد.

● برنا تحلیل هیچ مسئولیتی در برابر سیگنال های ارائه شده توسط کاربران سایت نخواهد داشت، لذا هیچ کاربری حق اعتراض و یا شکایت مبنی بر خرید و فروش بر اساس سیگنال های ارائه شده توسط کاربران سایت را نخواهد داشت. هر کاربر، شخصا مسئول خرید و فروش های خود می باشد

● برنا تحلیل بر اساس نظر خود این حق را دارد که پست‌های خارج از قوانین و مقررات سایت را حذف و یا ویرایش نماید.

>>تعهد اخلاقی<<

از کاربران عزیز در خواست می شود تمامی مطالب مندرج در تالار تحلیلی و آموزشی را به رسم امانت نزد خود محفوظ نگه دارند و از ارائه مطالب آن به کسانی که در سایت عضویت ندارند خودداری نمایند.